м. Київ, пр. Правди, 41 Є з 09:00 до 21:00
Головна » Статті » Як подолати у дитини страх перед стрижкою

Як подолати у дитини страх перед стрижкою

У цій статті розповімо, як подолати страх у вашої дитини перед візитом до перукаря. Спочатку давайте розберемось, які існують види «перешкод», які не дають вам можливості привести своє чадо до спеціалістів.

Найперше, – дитина може боятися чужих незнайомих людей. Можливо, це буде найперший у житті дитини візит до стиліста. Батькам варто заздалегідь підшукати стиліста – спокійного, який впевнено та обережно працює з інструментами для стрижки. Можете спочатку підстригтися у спеціаліста самі, щоб зрозуміти принципи, якими керується у роботі майстер.

Друге, – дитина може боятися, що буде почуватися невпевнено у новому образі. Вона звикла до тієї зачіски, яку носить уже довгий час і будь-які зміни сприймаються нею як стрес.

Ви можете пояснити дитині, що її ніхто не змушує підстригатися, але якщо вона згодиться на це, то чарівники-стилісти зможуть зробити його ще красивішим, зроблять таку укладку, як у їхнього улюбленого актора чи спортсмена. А з такою зачіскою всі друзі вашої дитини будуть їй заздрити.

Третє, – дитина може розхвилюватися через страх перед роботою машинки для стрижки або феном. Її може злякати дзижчання невідомого їй апарату. Потрібно привчити дитину до того, що машинка для підстригання волосся та ножиці – це техніка, яку люди винайшли для того, щоб полегшити та покращити собі життя. У древні віки такого приладдя точно не було.

І пам’ятайте, що головне – не сварити дитину. Перед візитом до спеціаліста можна пообіцяти щось смачненьке дитині за те, що зумів спокійно витримати процес підстригання.

Перевірені прийоми, якими користуються у салоні краси Be Cute:

  1. У перукарському залі для маленьких клієнтів зазвичай вмикаються мультфільми.
  2. Стилісти, які працюють у салоні, мають дітей, маленьких внуків, і до кожної дитини, яка приходить до них за новою зачіскою, вони відносяться як до своїх рідних.
  3. Ми часто пропонуємо батькам записуватися на стрижку разом з дітьми – поки підстригають маму чи тата, дитина бачить, як це відбувається і її страх зникає.
  4. У салоні пригощають смачними гостинцями.

Отже, процес підстригання не такий уже й складний, до кожної дитини знаходиться індивідуальний підхід. Ми обіцяємо, що все проходитиме максимально безпечно, якісно та радісно.