м. Київ, пр. Правди, 41 Є з 09:00 до 21:00
Головна » Статті » Завивка волосся – стійкість та виразність кучерів до 6 місяців

Завивка волосся – стійкість та виразність кучерів до 6 місяців

Процедура, що передбачає оформлення зачіски фіксованими завитками – це про завивку волосся. Це прекрасний вихід для тих панянок, які бажають приборкати кучері, які подарувала їм природа, а також для тих, хто мріє про пишні та пружні локони. Крім того, волосся, що пройшло процедуру завивки, набагато легше укладати.

Важливо, аби створення виразних кучерів було максимально безпечним для волосся. І наші спеціалісти знають, як це зробити.

Засоби, з якими працюють стилісти Be Cute, розроблені фірмою Londa Professional. Це всесвітньовідомий бренд родом з Німеччини.

У чому заключається суть застосування засобів для завивки?

У склад продукції входить тіогліколева кислота або її похідні. Цей компонент ідентичний кератину та змінює структуру кожної волосини без застосування впливу високих температур. Він безпечний для волосся. Також до складу препарату для завивки входять пантенол, протеїни, колаген та вологоутримуючий комплекс Aqua Care. Він захищає волосся від втрати вологи під час процедури.

Протипоказаннями до проведення процедури завивки волосся є алергія, шкірні хвороби, травми шкіри голови, менструація, вагітність, період грудного вигодовування, прийом антибіотиків, гормональних препаратів (у цьому випадку волосся може повести себе непередбачувано і завивка може не вдатися). Також не рекомендується робити завивку волосся, якщо у вас підвищена температура, якщо у вас спостерігається посилене випадіння волосся.

Як проходить процедура?

Хімічна завивка є нанесення спеціального складу на пасма, які попередньо закручуються в бігуді-коклюшки. Після витримування на пасмах хімічного складу, розподіляється спеціальний фіксатор, який закріплює завитки.
Триває процедура в середньому 1,5 години.

Як доглядати за волоссям та як укладати?

У перші два дні не рекомендується мити волосся.
Краще робити хімічну завивку за два тижні до фарбування волосся або не раніше ніж за два тижні після.
Розчісуйтесь щітками з м’якими зубцями.
Завивка – це майже готова укладка, тому під час сушіння волосся феном не варто вмикати гаряче повітря.
Щоб надати зачісці ефекту мокрого волосся, розчешіть їх гребінцем із рідкими зубцями та дайте висохнути природним шляхом.
У домашньому догляді можете застосовувати засоби для кучерів, наприклад, Tecni Art від L`oreal Professional.
Користуйтесь спеціальними живильними масками. Періодичність застосування вам підкаже майстер.